× صفحه اصلی گالری عکس درباره شرکت خدمات پس از فروش كاتالوگ مقالات طراحی و سئو توسط علیرضا فلاحیان
×

شرکت همایش گستر کیوار

تولید کننده صندلی های آمفی تئاتر و سینمایی

مشاوره در تجهیز و طراحی داخلی سالن های همایش و آمفی تئاتر

آدرس دفتر مرکزی :استان البرز،کرج،45 متری گلشهر بلوار پونه شرقی،ساختمان کیمیا،طبقه3،واحد 4

تلفن : 34648342-026 ، موبایل : 09123619964

آدرس کارخانه:استان البرز،جاده قزلحصار،روبروی پمپ بنزین،کوچه ی صنعت گران،پلاک 110

همایش گستر کیوار

صندلی آمفی تئاتر صندلی سینما خرید صندلی آمفی تئاتر خرید صندلی سینما صندلی آمفی تئاتر مناسب
صندلی آمفی تئاتر ارزان صندلی همایش صندلی آمفی تئاتر با کیفیت

راهنمای خرید صندلی همایش

صندلی آمفی تئاتر مدل 9021 صندلی آمفی تئاتر مدل 9022 صندلی آمفی تئاتر مدل 9023

از مهمترین عوامل زیبایی یک سالن آمفی تئاتر یا سالن سینما ، صندلی های آمفی تئاتر و صندلی های سینماست.علاوه بر زیبایی ، راحتی ، استحکام و دوام صندلی آمفی تئاتر و صندلی سینمایی جزء نکات مهم در انتخاب آن است.

با توجه به آنکه در سالن های سینما و آمفی تئاتر تمامی عوامل از جمله سیستم صدا ، تصویر و غیره در جهت رضایت حضار میباشد، صندلی های سینما و صندلی های آمفی تئاتر هم از مهم ترین عوامل در این خصوص به شمار می آیند.


اجزاء صندلی آمفی تئاتر


کفی تاشو

کفی صندلی های آمفی تئاتر باید به صورت تاشو باشد تا بتوان استفاده بهینه از فضای سالن همایش را داشت.کفی صندلی های آمفی تئاتر و صندلی های سینمایی کیوار از نوع تاشو اتوماتیک است و از مکانیزم وزنه ای استفاده میکند.


پروفیل صندلی آمفی تئاتر

پروفیل استفاده شده در ساخت صندلی آمفی تئاتر وصندلی سینما نقش مهمی در استحکام آن دارد.پروفیل استفاده شده در صندلی های همایش کیوار از نوع پروفیل سنگین ساوه میباشد.


فوم صندلی آمفی تئاتر

فوم صندلی هم نقش بسیار مهمی در استحکام و دوام آن بازی میکند.بر اساس استاندار فوم استفاده شده در ساخت صندلی های آمفی تئاتر و صندلی های سینما باید از نوع فوم سرد با دانسیته بالایی باشند.استفاده از فوم گرم باعث کاهش کیفیت صندلی همایش خواهد شد . صندلی های سینما و آمفی تئاتر کیوار از فوم سرد با داسیته بالا ساخته میشوند.


کفی و پشتی صندلی آمی تئاتر

ضخامت مناسب کفی و پشتی صندلی آمفی تئاتر موجب استحکام آن میشود.در صندلی های آمفی تئاتر کیوار از چند لایه پرس شده و یا ام دی اف خام با ضخامت 16 میلیمتر استفاده شده است .


دسته های صندلی آمفی تئاتر

دسته های صندلی آمفی تئاتر باید در مقابل خش ، کشش و ضربه تا حد بالایی مقاوم باشند ، به همین منظور در صندلی های ساخت شرکت کیوار از چوب راش و یا فوم انتگرال با تراکم بالا و رنگ مشکی برای ساخت دسته صندلی سینما و آمفی تئاتر استفاده میشود.


روکش صندلی آمفی تئاتر

پارچه مورد استفاده جهت روکش صندلی همایش در صورت کیفیت پایین موجب از ریخت افتادگی آن بعد از مدتی استفاده میگردد.در صندلی های آمفی تئاتر کیوار از روکش پارچه از جنس شانل درجه یک شرکت تولیدی یزد افروز با 3 سال گارانتی و یا پارچه درجه یک ترک به سفارش مشتری میباشد.


قاب صندلی و گشتی صندلی آمفی تئاتر

با استفاده از شیوه وکیوم فرمینگ نمای پشتی و کفی صندلی های همایش از abs طرحدار ساخته شده که با توجه به ضخامت استاندارد دارای مقاومت مناسب در برابر فشار میباشد.همچنین پلاستیک کششی مورد استفاده در صندلی آمفی تئاتر دارای مقاومت در برابر اسید های شوینده و تغییرات دمایی محیط است .


رنگ و جوش بکار رفته در ساخت صندلی آمفی تئاتر

جهت ضد خش و ضد اسید بودن رنگ ، از رنگ نوع پودری الکترواستاتیک کوره ای،مشکی در صندلی های همایش کیوار استفاده شده است . همچنین جهت استحکام بالا تمامی جوش های بکار رفته در صندلی های امفی تئاتر از نوع جوش co2 میباشد.


گارانتی و خدمات پس از فروش صندلی آمفی تئاتر

همایش گستر کیوارتمامی قطعات محصولات خود را از تاریخ نصب صندلی برای هر گونه خرابی به مدت 5 سال ضمانت می نماید.

بدین ترتیب هزینه هرگونه تعمیر و تعویض قطعات و نیز هزینه ایاب و ذهاب در طول مدت ضمانت به عهده شرکت می باشد.

بدیهی موارد زیر شامل این ضمانت نمی شوند :

خرابی ناشی از استفاده و نگهداری نادرست محصول

خرابی ناشی از حمل و نقل نادرست محصول

هرگونه خرابی مربوط به روکش

خرابی ناشی از حوادث غیر مترقبه نظیر سیل و زلزله و آتش سوزی

نصب صندلی همایشی کاری تخصصی بوده ، از این رو لازم است این کار فقط از طریق کادر حرفه ای و مجرب شرکت به صورت استاندارد انجام شود در غیر اینصورت شامل گارانتی نمی گردد.

همایش گستر کیوار همچنین به مدت نامحدود برای تمامی قطعات محصولات خود خدمات پشتیبانی ارائه می دهد.