× صفحه اصلی گالری عکس درباره شرکت خدمات پس از فروش كاتالوگ مقالات
×

شرکت همایش گستر کیوار

تولید کننده صندلی های آمفی تئاتر و سینمایی

مشاوره در تجهیز و طراحی داخلی سالن های همایش و آمفی تئاتر

آدرس دفتر مرکزی :استان البرز،کرج،45 متری گلشهر بلوار پونه شرقی،ساختمان کیمیا،طبقه3،واحد 4

تلفن : 34648342-026 ، موبایل : 09123619964

آدرس کارخانه:استان البرز،جاده قزلحصار،روبروی پمپ بنزین،کوچه ی صنعت گران،پلاک 110


مدل 9000


pic1

راهنمای خرید صندلی همایش

انتخاب صندلی های همایش با طراحی زیبا

صندلی های همایش نقش بسزایی در راحتی افراد شرکت کننده دارند ، بنابراین باید صندلی انتخاب کرد که از لحاظ طراحی و همچنین فوم مورد استفاده راحتی مناسبی برای افراد ایجاد بنماید .


اجزاء صندلی آمفی تئاتر


کفی تاشو

کفی صندلی های آمفی تئاتر باید به صورت تاشو باشد تا بتوان استفاده بهینه از فضای سالن همایش را داشت.کفی صندلی های آمفی تئاتر و صندلی های سینمایی کیوار از نوع تاشو اتوماتیک است و از مکانیزم وزنه ای استفاده میکند.


پروفیل صندلی آمفی تئاتر

پروفیل استفاده شده در ساخت صندلی آمفی تئاتر وصندلی سینما نقش مهمی در استحکام آن دارد.پروفیل استفاده شده در صندلی های همایش کیوار از نوع پروفیل سنگین ساوه میباشد.


فوم صندلی آمفی تئاتر

فوم صندلی هم نقش بسیار مهمی در استحکام و دوام آن بازی میکند.بر اساس استاندار فوم استفاده شده در ساخت صندلی های آمفی تئاتر و صندلی های سینما باید از نوع فوم سرد با دانسیته بالایی باشند.استفاده از فوم گرم باعث کاهش کیفیت صندلی همایش خواهد شد . صندلی های سینما و آمفی تئاتر کیوار از فوم سرد با داسیته بالا ساخته میشوند.


کفی و پشتی صندلی آمی تئاتر

ضخامت مناسب کفی و پشتی صندلی آمفی تئاتر موجب استحکام آن میشود.در صندلی های آمفی تئاتر کیوار از چند لایه پرس شده و یا ام دی اف خام با ضخامت 16 میلیمتر استفاده شده است .


دسته های صندلی آمفی تئاتر

دسته های صندلی آمفی تئاتر باید در مقابل خش ، کشش و ضربه تا حد بالایی مقاوم باشند ، به همین منظور در صندلی های ساخت شرکت کیوار از چوب راش و یا فوم انتگرال با تراکم بالا و رنگ مشکی برای ساخت دسته صندلی سینما و آمفی تئاتر استفاده میشود.


روکش صندلی آمفی تئاتر

پارچه مورد استفاده جهت روکش صندلی همایش در صورت کیفیت پایین موجب از ریخت افتادگی آن بعد از مدتی استفاده میگردد.در صندلی های آمفی تئاتر کیوار از روکش پارچه از جنس شانل درجه یک شرکت تولیدی یزد افروز با 3 سال گارانتی و یا پارچه درجه یک ترک به سفارش مشتری میباشد.


قاب صندلی و گشتی صندلی آمفی تئاتر

با استفاده از شیوه وکیوم فرمینگ نمای پشتی و کفی صندلی های همایش از abs طرحدار ساخته شده که با توجه به ضخامت استاندارد دارای مقاومت مناسب در برابر فشار میباشد.همچنین پلاستیک کششی مورد استفاده در صندلی آمفی تئاتر دارای مقاومت در برابر اسید های شوینده و تغییرات دمایی محیط است .


رنگ و جوش بکار رفته در ساخت صندلی آمفی تئاتر

جهت ضد خش و ضد اسید بودن رنگ ، از رنگ نوع پودری الکترواستاتیک کوره ای،مشکی در صندلی های همایش کیوار استفاده شده است . همچنین جهت استحکام بالا تمامی جوش های بکار رفته در صندلی های امفی تئاتر از نوع جوش co2 میباشد.


گارانتی و خدمات پس از فروش صندلی آمفی تئاتر

همایش گستر کیوارتمامی قطعات محصولات خود را از تاریخ نصب صندلی برای هر گونه خرابی به مدت 5 سال ضمانت می نماید.

بدین ترتیب هزینه هرگونه تعمیر و تعویض قطعات و نیز هزینه ایاب و ذهاب در طول مدت ضمانت به عهده شرکت می باشد.

بدیهی موارد زیر شامل این ضمانت نمی شوند :

خرابی ناشی از استفاده و نگهداری نادرست محصول

خرابی ناشی از حمل و نقل نادرست محصول

هرگونه خرابی مربوط به روکش

خرابی ناشی از حوادث غیر مترقبه نظیر سیل و زلزله و آتش سوزی

نصب صندلی همایشی کاری تخصصی بوده ، از این رو لازم است این کار فقط از طریق کادر حرفه ای و مجرب شرکت به صورت استاندارد انجام شود در غیر اینصورت شامل گارانتی نمی گردد.

همایش گستر کیوار همچنین به مدت نامحدود برای تمامی قطعات محصولات خود خدمات پشتیبانی ارائه می دهد.